MÖBLER / Soffor / Soffa 14203025
nr 1420 3025
Soffa
Gustaviansk stil, Sent 1800-tal. Bemålad, Längd: 120
Kondition: slitage
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:01:42
22/9 00:06:08
Den Gustavianska stilen